Görsel Pencere
Sonsuz Bilgi Kaynağı

İşaret Parmağınız Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

Bir çok karakteristik özelliğimiz genlerden geliyor olsa da, bazı fiziksel özelliklerimiz karakterimiz hakkında ipucu barındırabiliyor. Yapılan araştırmalar, yüzün parmağı uzunluğunun rahimde henüz doğmadan maruz kalınan testosteron seviyesine bağlı olduğunu ve kişiliğin oluşumunu direkt etkilediğini gösteriyor.

Görsel Pencere; yüzük parmağınıza bakarak kişiliğiniz hakkında derin anlamları keşfetmenizi sağlayacak basit bir rehber hazırladı. Tek yapmanız gereken sol elinize bakmak ve aşağıdaki üç seçenekten size en doğru geleni incelemek.

 

1. İşaret Parmağı, Yüzün Parmağından Daha Kısa

İşaret parmağı yüzük parmağından daha kısa olan insanlar; çekici, karizmatik ve büyüleyici olanlardır. Mükemmel iletişim becerilerine sahip bu insanlar, başkalarının dikkatlerini nasıl çekeceklerini çok iyi bilirler. Risk almayı severler, sonuca gitmek için başarısız olsalar da, başka çözüm yolları denemekten vazgeçmezler.

Hedeflerini yüksek tutmaya bayılırlar. Bazı kişiler bu tip insanların çok agresif olduklarını düşünse de, aslında bu tutumları onların sahip oldukları yüksek testosteron ile alakalıdır.

 

2. İşaret Parmağı, Yüzün Parmağından Daha Uzun

İşaret parmakları yüzük parmaklarından daha uzun olan insanlar; adımlarını sağlam atan ve bireysel davranmaktan hoşlanan insanlardır. Oldukça sakin bir yapıya sahip olurlar. Olaylar karşısında hızlı reaksiyon göstermezler.

İlişkilerinde ve işlerinde ilk adımı atmaktan hoşlanmazlar. Analitik bir zekaya sahiptirler. Karar vermeden önce olası tüm sonuçları gözden geçirmeyi severler.

 

3. İşaret Parmağı ve Yüzün Parmağı Aynı Boyda

İşaret parmakları ile yüzük parmakları hemen hemen aynı boyda olan insanlar; barışçıl, sevecen ve olumlu düşünmekten hoşlanan insanlardır. Oldukça kibar bir kişiliğe sahiptirler. Fakat belirsizlik onları rahatsız edebilir.

Çok iyi dostluk kurabilirler ve başkalarına yardım etmekten zevk alırlar. Sosyal yaşamlarında ve ilişkilerinde oldukça sadıktırlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.