Görsel Pencere
Sonsuz Bilgi Kaynağı

En Çok Takipçisi Olan Türk Instagram Kullanıcıları

Görsel Pencere sizler için, Instagram’da en çok takipçi sayısına sahip 10 Türk Instagram kullanıcısını listeledi. Listedeki 4 isim kadınlardan oluşuyor.

Şimdi gelin en çok takipçisi sayısına sahip Instagram hesaplarına daha yakından bakalım.

 

Bilgilendirme : Dilerseniz içeriği YouTube kanalımızdan da izleyebilirsiniz. YouTube videosuna sayfanın en altından ulaşabilirsiniz.

 

10. Serenay Sarıkaya | 9.3 Milyon

Instagram hesabından 1.150’den fazla gönderi paylaşan ünlü oyuncunun her bir gönderisinin aldığı ortalama beğeni sayısı 267 Bin.

Serenay Sarıkaya instagram hesabı

 

9. Murat Boz | 11.4 Milyon

Ünlü Pop yıldızının Instagram hesabından paylaşılan gönderi sayısı yaklaşık 1.120. Murat Boz’un Instagram takipçileri gönderileri ortalama 134 bin defa beğenmiş.

Murat Boz instagram hesabı

 

8. Fahriye Evcen Özçivit | 13.3 Milyon

Almanya doğumlu güzel oyuncunun Instagram hesabı, son yıllarda durdurulamaz bir yükselişle artıyor. Oyuncunun Instagram hesabından şimdiye kadar 830’dan fazla gönderi paylaşımı yapılmış.

Fahriye Evcen Özçivit instagram hesabı

 

7. Acun Ilıcalı | 13.5 Milyon

Tanınmış medya patronun Instagram hesabından paylaştığı 574 gönderi ortalama 345 bin beğeni almış.

Acun Ilıcalı instagram hesabı

 

6. Hadise | 14.2 Milyon

Belçika doğumlu pop şarkıcısının Instagram hesabından şimdiye kadar 897 gönderi paylaşımı yapılmış. Instagram hesabından sadece tek bir hesabı takibe almış olması ise ilginç bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Hadise instagram hesabı

 

5. Çağrı Taner | 15.8 Milyon

Şüphesiz listede yer alan en ilginç isim Çağrı Taner. Instagram hesabından mizah paylaşımı yapan 26 yaşındaki genç adamın Instagram hesabı inanılmaz bir şekilde 15 milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.

Çağrı Taner instagram hesabı

 

4. Burak Özçivit | 22.7 Milyon

Ünlü oyuncunun Instagram hesabından şimdiye kadar paylaşılan gönderi sayısı tam olarak 444. Yaptığı paylaşımların aldığı ortalama beğeni sayısı ise 525 bin.

Burak Özçivit instagram hesabı

 

3. Hande Erçel | 29.3 Milyon

Son yılların yükselen oyuncusu Hande Erçel’in Instagram hesabından paylaşılmış gönderi sayısı 593. Oyuncunun her gönderisi ortalama 912 bin beğeni gibi gayet güzel bir rakam elde etmiş.

hande erçel instagram hesabı

 

2. CZN Burak | 42.6 Milyon

Özgün tarzda, devasa yemek hazırlayan Burak Özdemir, son yıllarda artan takipçi sayısı dikkat çekiyor. Instagram resmi hesabı da geçtiğimiz günlerde kendisi ile alakalı bir gönderi paylaşmıştı.

CZN Burak instagram hesabı

 

1. Nusr_et | 50 Milyon

Geldik listemizin zirvesine. Şimdiye kadar en çok takipçi sayısına Türk Instagram hesabı, Dünyaca ünlü fenomen şef Nusret’e ait. Sosyal medyayı oldukça etkili bir şekilde kullanan Nusret, şimdiye kadar Instagram hesabından 2.401 gönderi paylaşmış. Paylaştığı her gönderi ortalama 785 bin beğeni almış. Ancak Nusret, tüm Dünya’da olay olan; Katar Dünya Kupası final maçı kutlamalarına All Access kart ile katıldığı için çok büyük tepki aldı. Bu nedenle de 50 milyondan fazla takipçisi varken, büyük bir takipçi kaybı yaşadı.

nusret instagram hesabı

 

 

En Çok Takipçisi Olan Türk Instagram Kullanıcıları

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformları

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Facebook | Instagram | YouTube

4 Yorumlar
 1. Mahir dedi

  CZN BURAK DA 15,5 MILYON O ADAMIDA EKLEYIN.

  1. Celil Uyanıkoğlu dedi

   Yazıya katkınız için teşekkürler.

 2. Özcan dedi

  Sağlık bakanı Fahrettin Koca gerilerden geliyor ilk 2 ye oynar

 3. söylemicem dedi

  mesut özil 22 milyon ekleyin onu da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.