Görsel Pencere
Sonsuz Bilgi Kaynağı

Başparmağınız Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatıyor

Birini daha iyi tanıyabilmek bakılan yerlerin başında elleri gelir. Bakımlı olduğunu, nasıl bir işte çalıştığını hatta stresli olup olmadığını bile ellerine bakarak anlayabilirsiniz. Peki parmak yapısının kişinin karakteri hakkında çok şey anlattığını söylesek?

Görsel Pencere; başparmağınıza bakarak kişiliğiniz hakkında detayları öğrenmesini sağlayacak bir liste hazırladı.

Tek yapmanız gereken; başparmağınızla OK işareti yaparak hangi şekle sahip olduğunu gözlemlemek.

Başparmağınız Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatıyor

 

 

1. Düz ve Eşit

Başparmağınız düz bir şekil alıyor ve eklemler arası boşluk eşitse; uyum ve barış yanlısı dengeli bir insansınız. Bu tip başparmağa sahip insanlar; sakin konuşurlar, öğrenmeye de son derece açıktırlar.

 

2. Düz ve Eklem Aşağıda

Mükemmeliyetçi insanların sahip olduğu başparmak şekli. Fikirlerine bağlı, düzeni seven, kendine sürekli yeni hedefler belirlerler. İnsanlar dürüst olduğunuzu bilir ve sözlerinize güvenir.

 

3. Düz ve Eklem Yukarıda

Başparmağının eklemi tırnağına daha yakın olan insanlar genellikle çalışkan olanlardır. Engeller karşısında yılmadan gayret gösteren, kendinden emin ve sonraki adımı planlayarak hareket ederler. Fikirleriniz olabildiğince nettir, çok nadir geri adım atarsınız.

 

4. Esnek Başparmak

Duygusal insanların sahip olduğu başparmağı şekli. Değişen koşullara ve yeni ortamlara kolaylıkla adapte olabilirsiniz. Oldukça yaratıcı ve sanatsal bir ruha sahipsiniz. Dünyaya açık, meraklı, problem çözmeyi seviyorsunuz. Hedefe ulaşmak için farklı yollar bulabiliyorsunuz.

 

5. Boğumlu Başparmak

Bu tip başparmağa sahip insanlar oldukça nadirdir. Başparmak ekleminin altında küçük bir boğum vardır. Eğer böyle bir başparmak şekline sahipseniz; baskın olmayı seven, inatçı bir kişiliğiniz var demektir. Dışarıdan sert gibi görünseniz de, insanlar sizi tanıdıkça güvenirler. Doğru seçimler yapmak için analiz yoluna girebiliyorsunuz. Bir düşünce yada insanların size karşı olan davranışlarından çabuk etkileniyorsunuz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çocuktan Öncesi ve Sonrasını Gösteren Fotoğraflar

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Facebook | Instagram | YouTube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.